تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

معرفی آسان بیت

آسان بیت به عنوان یک پلتفرم معاملاتی در زمینه رمزارزها یا همان ارزهای دیجیتال راه اندازی شده که سابقه 4 ساله شرکت در این حوزه باعث شده در زمینه مشاوره و معاملات ارزهای دیجیتال جز بهترین ها باشد. آسان بیت مشاوره در خرید و فروش و سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها را به صورت گفتگوی آنلاین، تماس تلفنی و جلسات حضوری انجام می دهد.

کارشناسان آسان بیت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، ریپل، آدا، ترون، بایننس کوین، بیت کوین کش و خیلی دیگر از رمزارزها را بررسی کرده و در زمان خرید بهترین پیشنهادات را به شما می‌دهند. هدف ما در کنار خرید و فروش رمزارزها ارئه بهترین مشاوره برای شما است و ما این موضوع را به عنوان ماموریت خود تعریف کرده ایم. وجه تمایز اصلی ما در ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری در این حوزه است چرا که معامله همراه سود، رضایت شما را به همراه خواهد داشت و این مهمترین هدف در آسان بیت می‌باشد.

قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

بازار رمزارزها مانند سایر بازارها مالی شامل تغییرات قیمتی هستند. بیت کوین پس از گذشت یک سال پایین‌ترین قیمت خود را تجربه کرد و قیمت بیت کوین به محدوده 3200 تا 4000 دلار در ماه های انتهایی سال 2018 رسید و پس از دیدن پایین ترین قیمت برای بیت کوین روند بازار به شکل صعودی تغییر جهت داد که در حال حاضر که این مقاله را می نویسیم قیمت بیت کوین به 7600 دلار رسیده است . بیت کوین از ابتدا که به عنوان یک رمزارز معرفی گردید توانسته اعتماد افراد و گروه های زیادی را به خود جلب کند که این موفقیت باعث رشد قیمت بیت کوین در طی 10 سال گذشته شده است و کشورهای مختلف دنیا مانند ژاپن، کانادا، سوییس، امارات این رمزارز را به عنوان یک دارایی شناخته اند .

در پی موفقیت بیت کوین به عنوان یک دارایی و تکنولوژی پشتوانه آن یعنی بلاکچین باعث شد صنعت بلاکچین به ویژه ارزهای دیجیتال رشد چشم گیری را داشته باشند و شرکت های بزرگی چون اپل، سامسونگ، گوگل، فیس بوک، آی بی ام، تویوتا و خیل دیگری وارد این حوزه شوند. این روند فراگیر شدن تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتال آینده روشنی را برای این صنعت رقم خواهد زد.

تحلیل روند قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

به نقل از بزرگان حوزه رمزارزها که یکی از این اشخاص تام لی است اگر بیت کوین بتواند در سال 2019 به رقم 10000 دلار برسد امکان رسیدن قیمت آن به 40 هزار دلار هم غیر ممکن نیست. از سوی دیگر جان مک-آفی برای قیمت بیت کوین رویاهای بزرگی را در سر پرورانده و به نظر او قیمت بیت کوین می تواند تا سال 2021 به بیش از 120 هزار دلار هم برسد. نکته مهم در این امر توقع قیمتی است که توسط معامله گران از بیت کوین انتظار می رود یک جنبه روانی قوی برای این رمزارز به وجود آورده است، محدوده قیمتی 10000 دلار است چرا که این عدد به یک نقطه مهم در روند بازار تبدیل شده است و به نقل از تام لی تا زمانی که قیمت بیت کوین به این رقم نرسد مردم رغبت چندانی نشان نخواهند داد.

به دنبال رشد قیمت بیت کوین سایر رمزارزها هم توانسته اند به صورت چشمگیری از نظر قیمتی رشد کنند. اتریوم به 260 دلار رسید و حتی ریپل که با عرضه چند صد میلیونی توکن خود امکان افزایش قیمت را از خود دریغ کرده بود از محدود قیمتی 25 تا 30 سنت توانست تا 47 سنت رشد قیمت داشته باشد.

جمع بندی :

معامله در حوزه رمزازها بسیار جذاب است و می تواند پر سود باشد اما این امر باید با آگاهی و مشاوره انجام گیرد. مدیریت ریسک نکته مهمی است که هر معامله گر و سرمایه گذار باید به آن توجه کند و آسان بیت در این راه بهترین و حرفه ای ترین کمک را به شما خواهد که در کنار تامین ارزدیجیتال مورد نظر شما مشاوره حرفه ای به شما ارائه می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *