TRX

ترون چیست؟

ترون یک بلاکچین معروف با اصالت چینی است که موسس و مدیر عامل آن جاستین سان، از نخبگان اقتصادی و کسب و کاری چین است که تحت نظر کارآفرین و سرمایه گذار افسانه ای چین یعنی جک ما و در دانشگاهی که او تاسیس کرده است رشد پیدا کرده است. جاستین سان به سیاست های جسورانه و متفاوت در دنیای بلاکچین معروف است و روش های بازاریابی وی نقشی اساسی در پیشرفت ارز دیجیتال ترون داشته است.

بلاکچین ترون اساسا به عنوان یک پلتفرم مدیریت و تولید محتوا ساخته شده است که در آن تولید محتوا نقشی اساسی دارد. با گذر زمان اینترنت تبدیل به صحنه رقابت و حکمرانی چند شرکت بزرگ شده است که کنترل همه چیز در اینترنت را در اختیار دارند. هدف ترون تغییر این روند و غیر متمرکز سازی اینترنت است که با استفاده از ابزارهای مختلف از جمله تشویق تولید محتوا با پرداخت مشوق های مالی با ارز دیجیتال ترون، که ترونیکس نامیده می شود، کنترل و ایجاد فضاهای ابری برای ذخیره محتوا و غیره انجام می شود.

بلاکچین ترون از طریق چند نود اصلی که با رای گیری انتخاب می شوند اداره می شود و می توان گفت شبکه بلاکچین ترون نوعی از الگوریتم اجماع اثبات سهام محول شده را به کار می بندد. شبکه ترون از سه ارز به طور پیش فرض پشتیبانی میکند: رمز ارز ترون یا ترونیکس، ترون پاور که از طریق نگه داری و فریز کردن ترونیکس در کیف پول دریافت می‌شود و توکن های اختصاصی بلاکچین ترون. ترون پاور قدرت رای دادن برای انتخاب نودهای مرجع را به کاربر می دهد اما خود این ارز قابل مبادله نیست. همچنین بلاکچین ترون پشتیبانی خوبی از قراردادهای هوشمند به عمل می‌آورد که باعث شده است تا ترون به یکی از بلاکچین های محبوب برای قرارداد های هوشمند تبدیل شود و در کنار EOS به رقابت با اتریوم بپردازد.

ترون همچنین از یک جامعه بزرگ از کاربران و توسعه دهندگان سود می برد که باعث شده تا بتواند رکوردهای خوبی در تراکنش و کیف پول های فعال به ثبت برساند. همچنین ترون از جمله بلاکچین های بسیار مقیاس پذیر است که این امکان را فراهم می کند تا تعداد بسیار زیادی تراکنش در ثانیه انجام شود و از این نظر محبوب توسعه دهندگان قرارداد هوشمندی است که نیاز به نرخ تراکنش بالا دارند.

از دستاورد های دیگر ترون خرید شبکه بیت تورنت است که توکن BTT آن بر روی بلاکچین ترون ساخته شده است و به تولید کنندگان و عرضه کنندگان محتوا امکان استفاده تجاری از محتواهای خود را می دهد. این توکن محبوبیت بلاکچین ترون را بالا برد و از جمله مواردی است که باعث می شود فکر کنیم بلاکچین ترون ارزش سرمایه گذاری را دارد و خرید ارز دیجیتال ترون گزینه مناسبی است.

کیف پول ترون

در ادامه تعدادی از کیف پول های مناسب برای نگهداری ترون را آورده ایم. داشتن این کیف پول های برای دارندگان ترون یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود و لازم است یکی از آن ها را انتخاب کنید.

خرید ترون

برای خرید ترون در اسرع وقت می‌توانید با ارسال پیام به اپراتورهای آسان بیت، ترون را با بهترین قیمت و پایین ترین کارمزد دریافت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *