سوالات متداول

شما می‌توانید در هر زمان و به آسانی با ارسال پیام از طریق وب‌سایت، با اپراتورهای ما در ارتباط باشید. پس از دریافت و تایید قیمت، احراز هویت از همان طریق انجام شده و مبلغ یا رمزارز مورد نظر برای شما ارسال می‌شود.

با اولین ارتباط شما با آسان‌بیت، اپراتورهای ما از شما درخواست احراز هویت را خواهند داشت. شما کافیست در همان گفتگو، تصویر سلفی خودتان با کارت ملی و کارت بانکی‌تان را به همراه یک شماره تلفن ثابت و همراه ارسال کنید. پس از تایید توسط اپراتورهای آسان بیت، شما می توانید به سادگی از طریق چت به معامله بپردازید.

برای خرید‌های بالای یک میلیون تومان، داشتن شماره ثابت و پاسخگویی به آن برای احراز هویت الزامی است.

اگر بار اول است که در آسان بیت خرید و فروش می‌کنید، احراز هویت لازم است. ولی برای معاملات بعدی تنها با تایید شماره تلفن همراه می توانید معامله کنید.

از همان آغاز چت احراز شما آغاز و عملیات احراز هویت انجام خواهد شد. که از 9 صبح تا 12 شب امکان پذیر خواهد بود و اپراتورهای ما پاسخگو شما هستند.

زمان انجام معاملات از ساعت 9 صبح تا 12 شب می باشد. درخواست معامله خود را از طریق چت می توانید به سادگی انجام دهید.

به محض تایید قیمت معامله (رمزارزی یا ریالی) همان لحظه انتقال ارزش صورت می گیرد. بدیهی است که زمان تایید (Confirm) وابسته به رمزارز مورد معامله است. آسان بیت برای افزایش سرعت انتقال ریال هم تلاش می‌کند تا از طریق انتقال بین بانکی با بانک شما این کار را در سریع ترین زمان انجام دهد.

اپراتورهای آسان بیت بعد از هر خرید یا فروش، به شما کد پیگیری خواهند داد که می‌توانید از آن طریق معامله خود را پیگیری کنید. در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید زیرا در صورت مفقود شدن آن، اپراتورهای آسان بیت برای حفظ حریم خصوصی خودتان و عدم سو استفاده سایر افراد، مجبور به احراز هویت مجدد شما هستند.